Blog

FotoexpediceBlogfotoworkshop

Fotoworkshop portrét: kafe a Apríl

1. dubna se pro mé příznivce apríl nekonal, ale opravdu jsem pořádal další fotoworkshop v Praze, tentokrát na téma: Jak profesionálně vyfotit emotivní portrét. A jak říká klasik: “počasí nám velmi přálo”, bylo čistě aprílové a my jsme mohli bez výčitek zapadnout do studia s modelkou a celou sobotu se učit, svítit, fotit a debatovat o fotografii.

Read More
FotoporadnaBlog

Nejlepší fotovýbava: do čeho investovat nejdříve?

Jedním z častých dotazů, se kterými se setkávám na svých workshopech nebo fotoexpedicích je: “Co ze své fotovýbavy jsi si pořídil jako první?” Otázka sice jednoduchá, ale odpověď jednoduchá není. Záleží totiž na každém jednotlivém fotografovi a jeho úrovni znalostí a zkušeností. Byl to fotoaparát nebo fotovýbava nebo snad expozimetr? Odpověď najdete v článku.

Read More
Fotoexpedice Moravské ToskánskoBlog

Fotoexpedice Moravské Toskánsko: když Bůh maluje vinohrady

Už je úterý a já se teprve teď navečer uvolnil k tomu napsat pár slov k letošní proběhnuvší víkendové akci: Fotoexpedice Moravské Toskánsko. Protože se nám naskytl krásný prodloužený víkend, jeli jsme fotit Moravské Toskánsko už ve čtvrtek 28. a až do neděle do rána jsme trávili maximum času venku v terénu.

Read More